Pláže v oblasti Novigrad

Čistota a kvalita

Vyhledávané pláže v oblasti Novigrad. Kam byste se vydali?

Pláž Karpinjan; Zdroj:www.istra.hr

Pláž Karpinjan – severně, asi 1 kilometr od starého města, těsně pod chráněným přístavem Novigrad. 500 metrů dlouhá oblázková pláž s částečnými skalnatými úseky nabízí příjemný stín borovic. Na pláži jsou sprchy, toalety, pizzerie, kavárna, bar a sportovní centrum.

Pláž hotelu Maestral; Zdroj: www.istra.hr

Pláž u hotelu Laguna a Maestral – jižně do Novigradu, v hotelovém komplexu, se nachází oblázkovo-kamenitá pláž, která je oceněna Modrou vlajkou. Kolem pláže je půjčovna sportovních potřeb, tenisové kurty, minigolf, vodní park vhodný pro děti.

Pláž kempu Mareda; Zdroj: www.istra.hr

Pláž kempu Mareda – přibližně 2,5 kilometrů severně od kempu Novigrad Mareda je krásná přírodní skalnatá pláž, částečně s betonovými deskami, opět oceněna modrou vlajkou (( ocenění za čistotu vody, kvalitu pláží, vybavenost )). Čisté moře a rozsáhlé sportovní zařízení v kempu je zárukou dobré zábavy.

Pláž kempu Sirena; Zdroj: http://www.istra.hr

Pláž kempu Sirena – za hotelovým komplexem se nachází kamenitá pláž kempu Sirena, částečně zpevněná s rozsáhlou sportovní nabídkou. Obklopená je borovým lesem a oceněna Modrou vlajkou.

Mohlo by vás zajímat...

  • Novigrad má tajemství a ne jedno

    Blízká letoviska na poloostrově Istria jsou všechna nádherná. Nejlépe je navštívit postupně všechna místa. Začít můžete letoviskem Novigrad, je zde blízko aquapark.
  • Kde se nejlépe vykoupete na severu Chorvatska

    Pokud hledáte v Chorvatsku krásné pláže, přinášíme vám žebříček nejlépe hodnocených pláží na severu Chorvatska. Je z čeho vybírat, pobřeží je členité a moře čisté.
  • Umag - první letovisko Istrie

    Severní část Chorvatska je pro turisty velkým lákadlem. Jsou tu resorty pro rodiny s dětmi a díky skalnatému pobřeží krásná voda na koupání a šnorchlování.