Kemp, apartmány Lanterna v Poreči

Prázdninový komplex pro rodiny, to jsou apartmány Lanterna v Poreči. Lidé se sem vracejí, dobrá cena a blízkost poloostrova Istrie je rozhodující. Domy jsou rozsety po zahradě, mezi vzrostlými stromy a květinami.

Apartmány Lanterna, Poreč; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Co potřebují děti za doklad při cestě do zahraničí.

U apartmánu si můžete zvolit ubytování v Lanterna Premium a nebo Lanterna Sunset. Dražší apartmány Premium mají navíc mikrovlnou troubu a TV. Dobře uklizeno bude u obou variant. Uklízí se jednou za týden včetně výměny ložního prádla. Ručníky se mění 2× týdně.

Vyberte si za výhodnou cenu apartmán na Istrii v oblasti Poreč, Rovinj, Rabac, Pula nebo Medulin.

Budete rádi za dostatečně prostorný byt a základně vybavený kuchyňský kout. Chybí klimatizace, což v letních měsících může vadit. Mnoho rodin má sebou své grily, větráky a jsou dobře zásobeny:-)

Vzdálenost apartmánů Lanterna od města Poreč je 13 kilometrů, od pláže 100–200 metrů.

Personál je příjemný, je tu mnoho německé klientely, takže vás nepřekvapí, že se tu domluvíte hlavně tímto jazykem.

Další z oblíbených cílů rodin s dětmi je na Istrii Kemp Zelena Laguna.

Apartmány Lanterna-uvnitř, Poreč; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Nečekejte určitě luxus v ubytování, náhradou vám za to bude mnoho atrakcí, vodních sportů, restaurace, v blízkosti tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a užijete si čisté moře. Pokud vám zde chybí bazén, ubytujte se přímo v kempu Lanterna v mobilhoumech.

Kemp Lanterna, Poreč; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Kemp Lanterna, Poreč; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Přístup do moře je různorodý, od kamenů po oblázky až po písečnou pláž. Rodiny s dětmi ocení blízkost pláže a dostatek místa pro děti na vyběhání. Doporučují se boty do vody.

Parkování je u ubytování zdarma. Wifi zdarma najdete na recepci a v restauraci. Restauraci můžete využít i k zaplacení snídaně nebo polopenze. Ale cenově výhodné to není, tak jako nakupovat potraviny v místním supermarketu (myšlen ten v resortu).

Určitě navštivte restauraci Delfín, odkud budete mít krásný výhled na zapadající slunce a k snědku si dejte slávky nebo kalamáry.

TIP: Možná není špatné se na recepci při přihlášení dožadovat apartmánu v co největším klidu, stěny jsou tenké a je možné, že zrovna ve vašem termínu zde bude skupinka teenegerů.

Apartmány Lanterna – pláž, Poreč; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Mohlo by vás zajímat...

  • Poreč, nejnavštěvovanější město Istrie

    Poreč vám bude z letadla připadat stejný jako sousední letovisko Rovinj. Na dovolené si sami ověřte, co je na tom pravdy. Pláže jako všude na Istrii nabízí vysokou kvalitu a děti se určitě nebudou nudit v Dinoparku nebo na Motodromu.
  • Umag - první letovisko Istrie

    Severní část Chorvatska je pro turisty velkým lákadlem. Jsou tu resorty pro rodiny s dětmi a díky skalnatému pobřeží krásná voda na koupání a šnorchlování.
  • Rabac -rodinná atmosféra menšího letoviska

    Rabac je malé, malebné letovisko na východě istrijského poloostrova a i když není tak velké jako jiná letoviska Istrie, nebudete o nic ochuzeni. Prostorné oblázkové pláže označeny Modrou vlajkou už sami o sobě zvou k dovolené.